Predstavnici Opće bolnice Zadar sudjelovali na trećem projetnom sastanku LAB-OP

Partneri na projektu “LAB -OP – Poboljšanje laboratorijskog i dijagnostičkog operacijskog sustava” održali su Treći redovni projektni sastanak 7. i 8. srpnja 2021. u Baru.

Organizator ovog sastanka bila je JZU Opća bolnica “Blažo Orlandić” Bar, na poziv vodećeg partnera Opće bolnice Zadar.

Prvi put su se partneri na projektu imali priliku sastati uživo i razgovarati o aktualnim pitanjima od početka provedbe projekta – 15. svibnja 2020. godine.

Treći redovni sastanak projektnih timova LAB-OP-a održan je 7. i 8. srpnja 2021. godine te se razgovarealo o nizu tema vezanih za provedbu projektnih aktivnosti. Tijekom sastanka i projektni partneri predstavili su svoje institucije, podijelili svoja iskustva u provedbi projekta, a zatim podijelili s drugima izazove tijekom provedbe pojedinih aktivnosti i podnijeli izvješće o aktivnostima provedenim na projektu (nabavama, ostvarenim rezultatima). Bilo je riječi i o izmjenama koje je potrebno napraviti, izmjenama akcijskog plana, provedbi radionica (plan provedbe, predavači i teme radionica), planu prezentacije primjera dobre prakse, pripremama za Treće izvještajno razdoblje i slično .

više o projektu LAB-OP