Uručenje donacije obitelj Vranković posredstvom Kluba roditelja nedonoščadi Palčići

Dana 29. prosinca 2022. uručena je vrijedna donacija obitelji Vranković, gđe. Anke i gosp. Vinka, počasnih članova Kluba roditelja nedonoščadi Palčići.

Radi se o donaciji za potrebe Odjela za neonatologiju i to inkubatora Giraffe Omnibed Carestation CS1 i Giraffe Shuttle sustava za unutarbolnički transport. Ukupna vrijednost uređaja iznosi 392 350,00 kn.

Ovom vrijednom donacijom poboljšati će se zdravstvena skrb neodonoščadi na Odjelu za neonatologiju jer sustav omogućava transport novorođenčeta unutar Bolnice.

U ime naših najmanjih pacijenata kao i u ime djelatnika Opće bolnice Zadar, zahvaljujemo donatorima.