Urološki mobilni RTG s C-lukom

Opća bolnica Zadar nabavila je suvremeni mobilni RTG s C-lukom namijenjen urološkim zahvatima.

Radi se o uređaju s velikim vidnim poljem i snažnim generatorom, što osoblju bolnice omogućuje izvođenje najzahtjevnijih zahvata čak i na pacijentima s visokim indeksom tjelesne mase. Philips Zenition 50 implementira najnovija programska i tehnička rješenja koja osiguravaju visoku kvalitetu slike uz minimalnu dozu zračenja za pacijenta i medicinsko osoblje.

Nabavkom ovog uređaja Urologija Opće bolnice Zadar prati tehnološke trendove, istovremeno osiguravajući dugoročno održavanje postignute izvrsnosti u pogledu pružanja zdravstvenih usluga.