Home / Poliklinika / Gastroenterološka ambulanta, Nefrološka ambulanta i Opća internistička ambulanta započinju sa radom u prostorijama Poliklinike

Poštovani pacijenti, ovim putem Vas obavještavamo kako s danom 13. prosinca 2018. godine započinju s preseljenjem na 3. kat zgrade Poliklinike Opće bolnice Zadar ambulante Poliklinike Službe za interne bolesti. Preseljenje će se odvijat u nekoliko faza, a u četvrtak (13.12.) s radom započinju sljedeće ambulante:

• Gastroenterološka ambulanta
  • Nefrološka ambulanta
  • Opća internistička ambulanta

Preseljenje ostalih ambulanti Poliklinike službe za interne bolesti u zgradu Poliklinike Opće bolnice Zadar odvijat će se u skladu s planom opremanja i preseljenja objavljenim na podstranici „Opremanje i stavljanje u funkciju zgrade Poliklinike Opće bolnice Zadar”– rubrika AktualnostiProjekti, a o preseljenju pojedinačnih ambulanti će pacijenti pravovremeno biti objaviješteni kroz objavljivanje novosti na web stranici OB Zadar.