Tri psihijatrijske ambulante započele s radom u novouređenim prostorima Poliklinike

Dana 11. siječnja 2023. godine Ambulanta za dječju i adolescentnu psihijatriju i psihoterapiju, Ambulanta za psihoterapiju i Ambulanta za psihologiju odraslih započele su s radom u novouređenim prostorima na 3. katu Poliklinike Opće bolnice Zadar.

Novouređene ambulante omogućiti će našim korisnicima, a posebno našim najmlađim pacijentima uvjete liječenja u prostorima koji zadovoljavaju sve suvremene standarde medicine.

U uređenje i opremanje navedenih ambulanti uloženo je 973.296,02 kune, a financijska sredstva osigurana su prodajom zgrade Zavoda za javno zdravstvo Zadar posredstvom Zadarske županije.