Pulmološke i dermatovenerološke ambulante započinju s radom u prostoru Poliklinike OB Zadar

Poštovani pacijenti, ovim putem Vas obavještavamo kako od dana 06. prosinca 2018. godine s radom započinju ambulante Odjela za pulmologiju u novim prostorima na 3. katu zgrade Poliklinike Opće bolnice Zadar koji u potpunosti zadovoljava sve propisane uvjete u pogledu prostora, radnika i medicinsko-tehničke opreme za obavljanje specijalističko-konzilijarne zdravstvene djelatnosti.

U sklopu Odjela za pulmologiju bit će preseljene sljedeće ambulante:

• Pulmološka ambulanta
  • Ambulanta za opstruktivne bolesti pluća
  • Laboratorij za funkcionalno ispitivanje pluća

Osim preseljenja ambulanti Odjela za pulmoloiju, u nove i suvremene prostore s danom 06. prosinca 2018. god. bit će preseljene i sljedeće Dermatološke ambulante koje započinju s radom na 1. katu zgrade Poliklinike:

• Opća dermatološka ambulanta
  • Ambulanta za estetsku dermatologiju