Prigodni darovi za rodilje i novorođene bebe u 2023.

I ove godine župan Zadarske županije Božidar Longin, u pratnji pročelnika za zdravstvo Marka Kolege kao i gradonačelnik Grada Zadra Branko Dukić, dr.med., tradicionalno su obišli rodilište Opće bolnice Zadar i posjetili novorođene bebe u 2023. i njihove majke.
Posjeti su se pridružili i ravnatelj Opće bolnice Zadar Željko Čulina, dr.med. i zamjenik ravnatelja Edi Karuc, dr.med.
Uz prigodne darove zaželjeli su majkama i njihovim obiteljima puno zdravlja i sreće u Novoj godini.

Prema informacijama iz rodilišta prvo dijete, curica rođena je prije 13 sati u novoj 2023. godini.

Ovim putem u ime rodilja i djelatnika Opće bolnice Zadar, zahvaljujemo se na posjeti i darovima.