Poliklinika i  dnevna bolnica odjela za neurologiju započela s radom u zgradi Poliklinike Opće bolnice Zadar

Poliklinika i dnevna bolnica odjela za neurologiju započela s radom u zgradi Poliklinike Opće bolnice Zadar

Dana 09. srpnja 2018. godine primanjem prvih neuroloških pacijenata započela je s radom u novim prostorima na drugom katu Zgrade Poliklinike Opće bolnice Zadar Poliklinika i dnevna bolnica Odjela za neurologiju s ugovorenim ambulantama kako slijedi:

• Dnevna bolnica neurologije
  • Ambulanta za cerebrovaskularne bolesti
  • Opća neurološka ambulanta
  • Ambulanta za epilepsiju
  • Ambulanta za demijelinizirajuće bolesti
  • Ambulanta za neuroimunologiju i neuroonkologiju
  • Neurološka dijagnostika – ambulanta za evocirane potencijale
  • Neurološka dijagnostika – dopplerkarotida
  • Neurološka dijagnostika – TCD
  • Neurološka dijagnostika – EMG
  • Neurološka dijagnostika – EEG

Poliklinika i dnevna bolnica Odjela za neurologiju preseljeni su iz prostora zgrade „Kožni-zarazni“ u nove prostore koji su u potpunosti usklađeni s Pravilnikom o minimalnim uvjetima u pogledu prostora, radnika i medicinsko-tehničke opreme za obavljanje zdravstvene djelatnosti.

Sve novosti vezano za preseljenja odjela i rad u zgradi Poliklinike Opće bolnice Zadar nastojati ćemo pravovremeno objavljivati u rubrici novosti, te ažurirati podatke na podstranici „Opremanje i stavljanje u funkciju zgrade Poliklinike Opće bolnice Zadar – rubrika Projekti.