Opća bolnica Zadar sudjelovala je na događanju “Moj posao – specijalizirani sajam”

Opća bolnica Zadar kao poslodavac u sektoru zdravstva pozvana je da se kao izlagač pridruži na događanju „Moj posao – specijalizirani sajam“ koji je održan u Zadru 3. listopada 2022. godine u Press centru Športskog centra Višnjik.

Specijalizirani sajam održan je u sklopu projekta Medicinska+: Unaprjeđenje rada Medicinske škole Ante Kuzmanića Zadar – regionalnog centra kompetentnosti u sektoru zdravstva.

Sajam je omogućio učenicima i polaznicima strukovnih škola u sektoru zdravstva upoznavanje budućih poslodavaca i ostvarivanje prvih kontakata s tržištem rada.