Odjel za fizikalnu medicinu i rehabilitaciju započeo s radom u zgradi Poliklinike Opće bolnice Zadar

Dana 16. srpnja 2018. godine primanjem prvih pacijenata s gotovo kompletno novom opremom, u podrumu Zgrade Poliklinike Opće bolnice Zadar započeo je s radom Odjel za fizikalnu medicinu i rehabilitaciju s ugovorenim djelatnostima kako slijedi:

• Fizijatrijska ambulanta
  • Ambulanta za dječju fizijatriju
  • Savjetovalište za osteoporozu
  • Fizijatrijska dijagnostika
  • Reumatološka ambulanta
  • Specijalna kineziterapija
  • Fizikalna terapija
  • Peloidna terapija

Odjel za fizikalnu medicinu i rehabilitaciju preseljen je iz prostora zgrade „Stara interna“ i Doma za stare i nemoćne osobe Zadar, u nove prostore koji su u potpunosti usklađeni s Pravilnikom o minimalnim uvjetima u pogledu prostora, radnika i medicinsko-tehničke opreme za obavljanje zdravstvene djelatnosti.

Sve novosti vezano za preseljenja odjela i rad u zgradi Poliklinike Opće bolnice Zadar nastojati ćemo pravovremeno objavljivati u rubrici novosti, te ažurirati podatke na podstranici „Opremanje i stavljanje u funkciju zgrade Poliklinike Opće bolnice Zadar – rubrika Projekti.