Nabavljena je nova ultrazvučna dijagnostička oprema za potrebe Odjela za onkologiju i nuklearnu medicinu

Opća bolnica Zadar nabavila je ultrazvučni uređaj proizvođača Philips Medical Systems koja će stručnom timu Odjela za onkologiju i nuklearnu medicinu omogućiti držanje koraka s modernim trendovima u onkologiji kao i edukaciju mladih liječnika na opremi kakvu koriste ne samo najbolje hrvatske već i svjetske zdravstvene institucije.

Uređaj Philips Affiniti polivalentna je platforma dizajnirana za maksimalnu radnu efikasnost. Uz kliničke mogućnosti, Affiniti serija dizajnirana je i proizvedena uvažavajući najnovije ekološke norme što jamči dugoročnu održivost i isplativost.

Vrijednost nabave iznosi 310 000, 00 kn, a ista je financirana iz decentraliziranih sredstava Bolnice.