Liber Media donirala Odjel za pedijatriju

Dana 30. prosinca 2022.  predstavnici tvrtke Liber Media d.o.o. uručili su Općoj bolnici Zadar donaciju didaktičke opreme u vrijednosti od 3.321,11 € (25.022,92 kn).

Donacija je namijenjena Odjelu za pedijatriju, a uključuje edukativnu opremu i igračke važne za rast i razvoj djece, poput društvenih igara, kocki i konstruktora, logičkih i znanstvenih igara te materijala za senzorički razvoj djece.

U ime naših malih pacijenata, zahvaljujemo na donaciji koja će im uveseliti boravak u Bolnici.