Kirurške, oftalmološke, urološke i anesteziološke ambulante započele s radom u prostoru Poliklinike OB Zadar

Poštovani pacijenti, ovim putem Vas obavještavamo kako su od dana 14. siječnja 2019. godine s radom u novim prostorima u zgradi Poliklinike Opće bolnice Zadar započele s radom sljedeće ambulante:

Kirurške ambulante
  • Opća kirurška ambulanta
  • Ambulanta za traumatologiju i ortopediju
  • Torakalna ambulanta
  • Abdominalna ambulanta
  • Vaskularna ambulanta
  • Ambulanta za dječju kirurgiju
  • Neurokirurška ambulanta
Oftalmološke ambulante
  • Oftalmološka specijalistička ambulanta
  • Ambulanta za kontaktne leće
  • Oftalmološka dijagnostika
  • Ambulanta za stražnji segment oka
  • Ambulanta za dječju oftal. i strabizam
  • Ambulanta za glaukom
Urološke ambulante