Donacija kluba roditelja nedonoščadi “Palčići”

Klub roditelja nedonoščadi „Palčići“ u okviru akcije „Palčići za Hrvatsku“ prikupio je sredstva kojima su za potrebe Odjela za neonatologiju Opće bolnice Zadar kupljeni vrijedni uređaji.
Radi se o naprednom inkubatoru Giraffe Carestation u vrijednosti od 156 250,00 kn i fototerapijskoj lampi u vrijednosti od 26 475,38 kn.
Primopredaja donacije izvršena je tijekom današnjeg dana, a u ime djelatnika Bolnice zahvalio se ravnatelj Željko Čulina, dr.med.