Poliklinika službe za interne bolesti

Home / Službe i odjeli / Interne bolesti / Poliklinika službe za interne bolesti

Poliklinika službe za interne bolesti

Poliklinika službe za interne bolesti ustrojstvena je jedinica u okviru Opće bolnice Zadar kao bolničke zdravstvene ustanove koja objedinjuje sve ambulante i specijalističke ordinacije iz polikliničko-konzilijarnog dijela kliničko medicinske djelatnosti interne medicine u kojoj se ponajprije obavljaju specijalistički pregledi i ambulantno liječenje vanjskih bolesnika.

Upisi pacijenata i informacije u ambulantama Službe za interne bolesti, osobno i telefonom od 7:30 – 9:00 i od 13:30 – 15:00.

Imunološka ambulanta u sklopu Službe za interne bolesti započeti će s radom od 16.09.2019. godine.

Upisi  pacijenata se mogu izvršiti u Jedinici za centralno naručivanje.

Kontakt telefoni

Pult Poliklinike –  505 218, 505 900