šator 2
šator 3
šator 1

OD PONEDJELJKA 09. STUDENOG 2020. NOVI TRIJAŽNI ULAZ U OPĆU BOLNICU ZADAR

Od dana 09. studenog 2020. otvoriti će se novi trijažni ulaz Opće bolnice Zadar za djelatnike i pacijente.

Na ulazu su postavljena dva kontejnera u kojima će raditi medicinsko osoblje zaduženo za trijažu. Kako bi se olakšalo kretanje i smanjio broj kontakata, ispred ulaza u Bolnicu su postavljeni sigurnosni znakovi i smjernice, te je organizirana trijaža i ulazak zasebno za djelatnike i zasebno za pacijente. Svi posjetioci uključujući i djelatnike obvezni su pristati na mjerenje temperature pri ulasku u Bolnicu.

Molimo pacijente da se i nadalje pridržavaju epidemioloških mjera: nošenje maske i držanje razmaka od minimalno 2 metra.