Projekt Improving Laboratory and Diagnosis Operational System (LAB-OP)

Web stranica EU projekta Improving Laboratory and Diagnosis Operational System (LAB-OP) jdostupna je u izborniku EU Projekti na naslovnici web stranice OB Zadar.

Specifični cilj projekta je poboljšanje kvalitete usluga u javnom zdravstvu prekograničnog područja kroz povećanje efikasnosti laboratorijske dijagnostike te infrastrukturne zahvate i poboljšanje ljudskih kapaciteta u području laboratorijske dijagnostike s ciljem unaprjeđivanja razine pružene usluge.

Nositelj projekta je Opća bolnica Zadar, partneri su  Zavod za javno zdravstvo Zadar (Hrvatska) , JZU Opšta bolnica „Blažo Orlandić“ Bar (Crna Gora) te Ministarstvo rada, zdravstva, socijalne skrbi i prognanih Hercegbosanske županije (Bosna i Hercegovina).

Ukupna vrijednost projekta iznosi 999.050 EUR uz stopu sufinanciranja 85% bespovratnim sredstvima te 15%

Na navedenoj stranici projekta nalaze se informacije o samom projektu.

Projekt LAB-OP