Imenovanje zamjenika Opće bolnice Zadar

Upravno vijeće Opće bolnice Zadar na 46. sjednici održanoj dana 28. srpnja 2020. na prijedlog ravnatelja Željka Čuline, dr.med. imenovalo je Edija Karuca, dr.med. liječnika specijalista anesteziologije, reanimacije i hitne medicine, subspecijalista intenzivne medicine, za zamjenika ravnatelja Opće bolnice Zadar.

Dr. Edi Karuc koji obnaša i dužnost voditelja Odjela za anesteziologiju, reanimatologiju i intenzivnu medicinu imenovan je na još jedan mandat u trajanju od četiri godine.