Odjel za gastroenterologiju

Općoj bolnici Zadar doniran je iznos od 380.000,00 kn od strane tvrtki Turisthotel d.d., Ilirija d.d., Cromaris d.d. i Ugo Group d.o.o., za nabavku vrijedne medicinske opreme za potrebe Odjela za gastroenterologiju.

Doniranim sredstvima nabavljena je sljedeća medicinska oprema: endoskopski stup s videogastroskopijom marke Olympus, Epiq 5G ultrazvučni sustav marke Philips, gastroskop, kolonoskop te pripadajući sitni inventar.

Zahvaljujemo donatorima na vrijednoj donaciji kojom će se poboljšati izvođenje dijagnostičko-terapijskih postupaka, a sve u svrhu pružanja zdravstvene zaštite našim pacijentima.