Prodajna izložba u Gradskoj loži: Umjetnici bolnici ZaDar

U utorak, 5. svibnja 2020. godine u Gradskoj loži otvorena je humanitarna prodajna izložba umjetničkih slika „Umjetnici bolnici ZA dar“.

Izložba je postavljena u organizaciji Narodnog muzeja Zadar, Zadarske županije i Opće bolnice Zadar, a na inicijativu zadarskih likovnih umjetnika. Na izložbi je postavljeno ukupno 45 umjetničkih djela, a sav prihod od prodaje djela namijenjen je Općoj bolnici Zadar za kupnju opreme. Osim zadarskih umjetnika u ovu hvalevrijednu akciju uključili su se i umjetnici iz drugih gradova, Pule, Zagreba, Osijeka, Splita i Dubrovnika.

Izložba će biti postavljena od dana 06. svibnja 2020. do dana 31. svibnja 2020.

Video katalog izložbe može se pogledati i putem poveznice: link

Račun za donacije Općoj bolnici Zadar, IBAN: HR5924020061100879223.