Obavijest pacijentima

Obzirom da smo dana 20. travnja 2020. godine započeli s radom u specijalističko-konzilijarnoj djelatnosti, molimo pacijente da u Opću bolnicu Zadar kao i Polikliniku dolaze u terminu za koji su naručeni, a radi poštivanja propisanih mjera zaštite od COVID-19.

Isto tako molimo pacijente da sa sobom ponesu zaštitnu masku. Na ulazu će se mjeriti temperatura i uzimati kratka epidemiološka anamneza. Nadalje, molimo pacijente koji na dan zakazanog specijalističkog pregleda imaju povišenu tjelesnu temperaturu preko 37,2 C i respiratorne smetnje da ne dolaze na isti.

Molimo za strpljenje i zahvaljujemo na razumijevanju.