Poziv za sjednicu Stručnog vijeća 30.4.2020.

STRUČNO VIJEĆE

Broj: 02-2369/20-1/20
Zadar, 28. travnja 2020.

n/r PROČELNIKU SLUŽBE/
VODITELJU ODJELA/

P O Z I V

Pozivamo Vas da sudjelujete 77. sjednici Stručnog vijeća, koja se održava elektroničkim putem.

Molimo Vas da svoju suglasnost ili protivljenje u odnosu na predloženi dnevni red, te točke dnevnog reda kao i primjedbe na sadržaj istih, dostavite na e-mail adresu ravnatelj@bolnica-zadar.hr do dana 30. travnja 2020. godine (četvrtak) do 12:00 sati.

Predlažem sljedeći:

DNEVNI RED:

1. Usvajanje Zapisnika s 76. sjednice Stručnog vijeća
2. Daljnje preporuke za korištenje zaštitne opreme (OZO) u OB Zadar

AD 1. Usvajanje Zapisnika s 76. sjednice Stručnog vijeća

AD 2. Daljnje preporuke za korištenje zaštitne opreme (OZO) u OB Zadar
Nastavno na preporuke koje su upućene zdravstvenim djelatnicima o primjeni standardnih mjera zaštite pri kontaktu s bolesnicima, u privitku dostavljamo daljnje preporuke za korištenje zaštitne opreme (OZO) u OB Zadar.

S poštovanjem,

Predsjednik Stručnog vijeća:
Jaša Pavić, dr.med.

Poziv za sijednicu stručnog vijeća