Započelo Drive in testiranje na COVID-19

Kako bi se ubrzalo dijagnosticiranje i povećao broj testiranih osoba na COVID-19, Opća bolnica Zadar u suradnji sa Stožerom civilne zaštite Zadarske županije, koji su nabavili i postavili šator, započela je s tkz. drive in testiranjem na parkiralištu ispred Bolnice. Na testiranje dolaze osobe kojima je je potvrđena sumnja na zarazu od strane epidemiologa ili infektologa. Testiranje se obavlja u šatoru svaki dan od 7:00 do 15:00 sati uključujući subotu, nedjelju i praznike uz prethodnu najavu na broj telefona 023/505-008.