POČETAK RADA SPECIJALISTIČKO KONZILIJARNE ZDRAVSTVENE DJELATNOSTI I DNEVNIH BOLNICA U OPĆOJ BOLNICI ZADAR

Uz uvažavanje i primjenjivanje svih propisanih protuepidemijskih mjera protiv virusa COVID-19 dana 20. travnja 2020. s radom su započele ambulante u specijalističko-konzilijarnoj djelatnosti Poliklinike Opće bolnice Zadar te Dnevne bolnice.

Rad ambulanti odvijati će se u strogo kontroliranim terminima za pacijente kako se isti ne bi međusobno susretali te poštivajući propisane mjere zaštite od COVID-19 kako u odnosu na zdravstvene djelatnike tako i u odnosu na pacijente.