Obavijest!

Ovim putem obavještavamo javnost,

kako nisu točne informacije koje kruže putem poruka i društvenih mreža u kojima se navodi da  Opća bolnica Zadar traži od građana  prikupljanje majica kratkih rukava i tanjih hlača, kao ni ostalih potrepština vezanih uz liječenje bolesnika oboljelih od korona virusa.

Zadarska bolnica pripremljena je i opskrbljena svim neophodnim stvarima, te molimo da se ne šire lažne i neprovjerene informacije.

Sve građane pozivamo na društveno odgovorno ponašanje i  da ne šire  paniku te da prate informacije i upute koje objavljuje Stožer civilne zaštite Zadarske  županije kao i  sve nacionalne krovne institucije.