Cjenik naknada za zdravstvene usluge koje nisu obuhvaćene ugovorima s pružateljima usluga zdravstvenog osiguranja i naknade za usluge pružene građanima koji nisu zdravstveno osigurani

Poštovani,

U privitku objave možete preuzeti cjenik naknada za zdravstvene usluge koje nisu obuhvaćene ugovorima s pružateljima usluga zdravstvenog osiguranja, kao i naknade za usluge pružene građanima koji nisu zdravstveno osigurani.

Cjenik je usvojen na 41. sjednici Upravnog vijeća ustanove održanoj 27. veljače 2020. god. i u primjeni je od 02. ožujka 2020. godine.

Sve primjedbe, prijedloge ili zahtjeve za izmjenom možete dostaviti pismenim putem uz obrazloženje na Službu za ekonomsko-financijske poslove Opće bolnice Zadar.

ODLUKA. Cjenik zdravstvenih usluga

PRILOG. Cjenik naknada za zdravstvene usluge