RTG započinje s radom u prostoru Poliklinike OB Zadar

Poštovani pacijenti,
ovim putem Vas obavještavamo kako od dana 2. ožujka 2020. godine u Poliklinici Opće bolnice Zadar s radom započinje Odjel za kliničku radiologiju.

U podrumu zgrade Poliklinike obavljati će se sva klasična radiološka snimanja (RTG pluća, RTG kostiju, RTG sinusa, RTG kralježnice…), a od srijede 4. ožujka 2020. godine obavljati će se svi UZV pregledi (UZV dojke, UZV štitnjače, UZV abdomena, UZV lokomotornog sustava i doppler krvnih žila).