Svjetski dan bolesnika

Povodom Svjetskog dana bolesnika dana 11. veljače 2020. Liga protiv raka Zadar tradicionalno je Općoj bolnici Zadar donirala tunu, vino i maslinovo ulje.

Iza donacije i ove godine stoji Jadran tuna iz Biograda, koja je Ligi protiv raka Zadar darovala tunu tešku oko 40 kilograma, kao i Poljoprivredna zadruga „Maslina i vino“, koja je donaciju oplemenila vinom i maslinovim uljem. Donacija je namijenjena bolesnicima koji se nalaze na liječenju u Bolnici.

U ime Opće bolnice Zadar Ligi protiv raka Zadar, te posebno donatorima zahvalio je dr. Neven Birkić, pomoćnik ravnatelja za osiguranje i unaprjeđenje kvalitete zdravstvene zaštite i voditelj Odjela za fizikalnu medicinu, rehabilitaciju i reumatologiju.