Održan sastanak ravnatelja Željka Čuline, dr.med. s ravnateljima zdravstvenih ustanova

U ponedjeljak dana 16. prosinca 2019. godine u Kliničkom bolničkom centru Split održan je sastanak ravnatelja pet dalmatinskih bolnica i Sveučilišne kliničke bolnice Mostar. Svrha sastanka je proširenje i unapređenje postojeće suradnje između navedenih ustanova.

Sastanku su prisustvovali ravnatelj Opće bolnice Zadar Željko Čulina, ravnatelj Kliničkog bolničkog centra Split prof. dr. Julije Meštrović, dr.med. sa svojim najbližim suradnicima, ravnateljica Opće bolnice Šibenik dr. Sanja Jakelić, ravnatelj Opće bolnice Dubrovnik dr. Marijo Bekić, zamjenik ravnateljice Opće i veteranske bolnice Hrvatski ponos Knin dr. Dario Smoje i ravnatelj Sveučilišne bolnice Mostar Ante Kvesić, dr.med.

Na sastanku se razgovaralo o stanju u navedenim bolnicama, problemima s kojima se djelatnici susreću u svakodnevnom radu te mogućnostima njihova rješavanja.