Donacija Zračne luke Zadar

Josip Klišmanić, direktor Zračne luke Zadar je dana 13. prosinca 2019. prigodom obilježavanja 50. obljetnice Zračne luke Zadar, uručio ravnatelju Opće bolnice Zadar Željku Čulini, dr.med. i voditeljici Odjela za pedijatriju dr.sc. Sanji Delin, prim.dr.med. donaciju u iznosu od 100.000 kn za pomoć pri kupnji ultrazvučnog uređaja koji je namijenjen potrebama Odjela za pedijatriju.

U ime djelatnika Opće bolnice Zadar, a prije svega u ime naših bolesnika zahvaljujemo se na nesebičnoj podršci u našim nastojanjima da poboljšamo kvalitetu zdravstvene zaštite koju pružamo našim sugrađanima.