Potpisan Ugovor o suradnji Opće bolnice Zadar i Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Splitu

Dana 11. prosinaca 2019. u prostorijama Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Splitu potpisani su Ugovori o suradnji Medicinskog fakulteta s Općim bolnicama u Zadru, Šibeniku i Dubrovniku.

U ime Opće bolnice Zadar Ugovor o suradnji potpisao je prof.dr.sc. Neven Skitarelić, dr.med. voditelj Znanstvene jedinice ustanove. U prigodnom govoru dr. Skitarelić istaknuo je važnost suradnje između svih centara, te podsjetio kako Zadar ima svoje sveučilište na kojem postoji Odjel za zdravstvene studije koje djeluje već deset godina.

Navedenim ugovorom Opća bolnica Zadar potvrdila je kontinuitet međusobne suradnje s Medicinskim fakultetom Sveučilišta u Splitu, te istim postaje nastavna baza za studente.