Škola neurosonologije i liječenja moždanog udara

Home / Vijesti / Škola neurosonologije i liječenja moždanog udara
Škola neurosonologije i liječenja moždanog udara

U Zadru se, u hotelu Kolovare, održava 11. Škola neurosonologije i liječenja moždanog udara koju zajednički organiziraju Klinika za neurologiju KBC Zagreb i Odjel neurologije OB Zadar.
Kao i svih proteklih godina, dvadesetak najcjenjenijih svjetskih stručnjaka zajedno s ponajboljim domaćim vaskularnim neurolozima demonstrirat će znanja i vještine pred stotinjak polaznika koji dolaze iz brojnih europskih država, pa čak i s dugih kontinenata. Značaj skupa prepoznali su pokrovitelji među kojima ističemo Ministarstvo zdravstva RH, Europsku neurološku akademiju, Europsko društvo za moždani udar i Europsko neurosonološko društvo.
Ovaj važan događaj za hrvatsku neurologiju odražava se uz veliku pomoć i gostoljubivost Grada Zadra.

Program možete pogledati na