Tečaj trajne edukacije “Dijagnostički i terapijski postupci u strabologiji i dječjoj oftalmologiji“

Na Odjelu za oftalmologiju i optometriju Opće bolnice Zadar u razdoblju od 02. rujna 2019. do 06. rujna 2019. godine, jedanaestu godinu zaredom, održati će se tečaj trajne edukacije “Dijagnostički i terapijski postupci u strabologiji i dječjoj oftalmologiji“. Tečaj se održava u suradnji sa Sveučilištem u Zadru i pod pokroviteljstvom Akademije medicinskih znanosti Hrvatske, te uz podršku Hrvatskog oftalmološkog društva.

Kao i dosadašnjih godina gost predavač je prof. Klaus – Peter Boergen, dr.med. s University Eye Hospital u Mϋnchenu. Program uključuje stručna predavanja, radionice i operativni program, te je bodovan je od strane Hrvatske liječničke komore kao tečaj prve kategorije.