Poziv na dostavu ponuda – Horizontalne mjere EU

Opća bolnica Zadar je u tijeku provedbe projekta sufinanciranog iz strukturnih fondova Europske unije pod nazivom: Izgradnja i opremanje dnevnih bolnica Odjela za pulmologiju, onkologiju, infektologiju i dermatologiju Opće bolnice Zadar te adaptacija i opremanje dnevne bolnice Službe za kirurgiju koji se provodi kao dio Poziva za “Poboljšanje isplativosti i pristupa dnevnim bolnicama i-ili dnevnim kirurgijama” (KK.08.1.2.03) u okviru Operativnog programa Konkurentnost i kohezija (2014-2020.). Jedan od elemenata projekta usmjeren je Promicanju horizontalnih politika EU. Temeljem Pravilnika o provođenju postupaka jednostavne nabave (Ur. broj: 01-2800-7/17) objavljuje se: