Od 17. lipnja Odjel za infektologiju na novoj lokaciji

Poštovani pacijenti,

obavještavamo Vas da je zbog početka radova na Rušenju i izgradnji Dnevnih bolnica Odjela za pulmologiju, onkologiju, infektologiju i dermatologiju te adaptaciji dnevne bolnice Službe za kirurgiju; od 17. lipnja 2019. godine stacionar Odjela za infektologiju zajedno s Ambulantom za infekcijske bolesti i febrilna stanja, Ambulantom za postekspozicijsku profilaksu (PEP) i Dnevnom bolnicom infektologije preseljen na 1. kat zgrade “stare interne” – iznad Centralnog laboratorija.