Psihijatrijske ambulante započinju s radom u Poliklinici

Poštovani pacijenti,

obavještavamo vas da će od 13. lipnja 2019. godine s radom u novim prostorima u zgradi Poliklinike Opće bolnice Zadar započeti sljedeće ambulante:

• Psihijatrijska ambulanta
  • Ambulanta za alkoholizam i druge ovisnosti
  • Ambulanta za psihoterapiju
  • Ambulanta za dječju i adolescentnu psihijatriju

Psihijatrijska ambulanta i Ambulanta za alkoholizam i druge ovisnosti nalaze se na 1. katu Poliklinike.

Ambulanta za psihoterapiju i Ambulanta za dječju i adolescentnu psihijatriju nalaze se na 2. katu Poliklinike.