Obavijest: buka u zgradi Poliklinike i zvuk sirene

Home / Vijesti / Obavijest: buka u zgradi Poliklinike i zvuk sirene
Obavijest: buka u zgradi Poliklinike i zvuk sirene

U prostorijama Zavoda za javno zdravstvo Zadar na 4. katu Poliklinike Opće bolnice Zadar dana 23.11.2018. god. (petak) održati će se vježba evakuacije za dijelatnike Zavoda s početkom u 11:00 sati.
Obavijest dostavljamo svima na znanje (dijalatnicima Opće bolnice Zadar u zgradi Poliklinike kao i pacijentima) kako bi se spriječila eventualna panika zbog zvuka sirene i organiziranog napuštanja radnih mijesta.

ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO ZADAR