Poliklinika službe za interne bolesti

Home / Službe i odjeli / Interne bolesti / Poliklinika službe za interne bolesti

Poliklinika službe za interne bolesti

Poliklinika službe za interne bolesti ustrojstvena je jedinica u okviru Opće bolnice Zadar kao bolničke zdravstvene ustanove koja objedinjuje sve ambulante i specijalističke ordinacije iz polikliničko-konzilijarnog dijela kliničko medicinske djelatnosti interne medicine u kojoj se ponajprije obavljaju specijalistički pregledi i ambulantno liječenje vanjskih bolesnika.

Odgovorne osobe:

[ninja_tables id=”15391″]