Posebna ponuda Erste banke za zaposlenike OB Zadar

Posebna ponuda Erste banke s pogodnostima za djelatnike Opće bolnice Zadar sadrži mogućnost ugovaranja Diners kartice bez plaćanja članarine za vrijeme zaposlenja u Općoj bolnici Zadar, ugovaranje kredita po posebnim uvjetima i ostale pogodnosti Erste tekućeg računa.

• Posebna ponuda Erste banke za zaposlenike Opće bolnice Zadar sa svim pogodnostima prebacivanja tekućeg računa u Erste banku i posebnih uvjeta za ugovaranje kredita te potrebnim informacijama i kontakt podacima naših savjetnika gdje svatko može individualno dogovoriti sastanak za sebe.
  • Letak koji sadrži pogodnosti za Diners karticu bez plaćanja članarine za vrijeme zaposlenja u Općoj bolnici te svim uputama, uz pristupnicu i dokumentima koje treba dostaviti.
  • Letak za jednostavno ONLINE popunjavanje zahtjeva za izdavanje Diners kartice bez dolaska u banku ili slanja pristupnica i dokumentacije poštom.