Lista pristupnika i bodovna tablica završna

Lista pristupnika i bodovna tablica završna za specijalizaciju iz Kliničke farmakologije

SPECIJALIZACIJA IZ KLINIČKE FARMAKOLOGIJE
1 JOVIĆ JURAJ-BAN 1992. Rijeka 6 4,03 0 0 0 0,5 0 10,53 5 15,53
Zadar, 16. kolovoza 2018.                     .                                                                                                                                        Ravnatelj:
                                                                                                                                              Željko Čulina, dr.med.