Poništenje dijela natječaja od 20.07.2018. godine

Poništenje dijela natječaja objavljenog 20. 07. 2018. god. u NN-66/18 na mrežnim stranicama Opće bolnice Zadar, i na stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.

Opća bolnica Zadar, Bože Peričića 5, 03.08.2018. godine objavljuje poništenje dijela natječaja objavljenog 20.07.2018. godine u NN-66/18 na mrežnim stranicama Opće bolnice Zadar, i na stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje,

za prijem radnika u  radni odnos na određeno vrijeme

– kućnog majstora-instalatera grijanja i klimatizacije – m/ž                                      – 1 izvršitelj

za prijem radnika u  radni odnos na određeno vrijeme